SweetieSmat
SweetieSmat SweetieSmat
  • 02-08-2018
  • Biology
contestada

Say it costs $2.25 to ride the T. If you ride 2 times a day for the month of July how much would you spend?

Respuesta :

vunderkid
vunderkid vunderkid
  • 02-08-2018

$2.25*31*2=139.5

You will spend $139.5 on July

Answer Link

Otras preguntas

what is . . .? 1. 0.23 (1.2) 2. (0.3) (-0.12)(2.4) 3. -5/6 x (-9/10) divided by 17/20 4. 17/18 x (-10/21) divided by 11/9 5. 24.3 divided by 3 6. 10 1/2 divided
What is the authors purpose in the poem cant
An object traveling around another object in space is in what?
In your opinion, is globalisation a positive or negative story? In other words, is the story of globalisation one of promise and hope or is it one of sadness an
what right does a slave have and what was the exception?
Describe an ideal teacher
I need help someone PLEASE
There are 21 more green crayons than blue crayons. There are 14 blue crayons. How many green crayons are there?
Write as an expression and simplify: the tripled product of 6a and b^2
Tell which set or sets the number belongs to: natural numbers, whole numbers, integers, rational numbers, irrational numbers, and real numbers. -30 1-irrational