chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

Which statement is an inference about theodyssey
Can anyone help fill in the blanks or tell me if one is wrong
Which expression has a value closest to 1? (Use 3.14 as the value of .)
How many grams of glucose are needed to prepare 400. g of a 2.00% (m/m) glucose solution g?
Two people start walking at the same time in the same direction. One person walks at 8 mph and the other person walks at 2 mph. In how many hours will they be 4
Complete the sentence with the correct verb form. Tú y él _____ sus nombres en la tarea. escribimos escribe escriben
Convert 150 pounds(lbs) to kilograms Use the converson factor 1kg=2.2lbs
Why would the group of 10 environmental organizations be criticized?
Classify each number as rational or irrational. 1. 0.329 2. 127.5 3. -89 4. √--- 101
During development embryonic cells will fuse to form muscle fibers. this will result in ________. a. interlocking of cells that can prevent the filaments from s