gabriella03230760
gabriella03230760 gabriella03230760
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone help me with this please.

Can someone help me with this please class=

Respuesta :

mgalbearth
mgalbearth mgalbearth
  • 03-11-2020

Answer:

5

Step-by-step explanation:

each x goes up 4, earnings go up 20, 20/4=5

Answer Link
Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:4

Step-by-step explanation:hope this helps you plz rate me brainest

Answer Link

Otras preguntas

Is (4, 2) a solution to the system y-x=2 and -3x-2y=-8?
Twelve large bottles of water cost $9. a. How many bottles can you buy for $3? b. What is the cost per bottle of water? c. How much would 7 bottles of water
How do you graph a quadratic function?
HELP MEEEE PLEASEEEEEEEEEEEEEE
Suppose the trinomial x2 + 4x + 3 represents the area of a rectangle. What is the perimeter of that rectangle?
6. If Misty practices for eight hours a day, six days a week, how many total hours does Misty practice each week? How many hours in a year?
Why might Bud need to be a better liar? From Bud, not Buddy use evidence.
plz help. I Need help with it
If angle C measures 5(6x + 5) degrees, and angle A is 295 degrees, what is x?
One printing machine printed 1680 books in 70 hours this week. A second printing machine printed for 50 hours this week but printed books at twice the hourly ra