Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

Define lo que es fase
Which of the following sentences is correct? A. A clause is a group of related words, but a phrase is not. B. A phrase has a subject and verb, but a clause doe
Any notices that her credit card has charged too high an interest rate for delayed payment this month
Where does secretion occur in the nephron?
Formal and informal letters may have a similar structure but informal letters do NOT need to be A. typed. B. edited for grammar. C. proofread for spelling.
Which of the following is a solution of y - x > -3?
How do you identify equivalent ratios
How do I change the slope 3/2 to go on a graph?
Calculate the atmospheric pressure if the boiling point of water is 81 degrees Celsius.
32t^2-18u^2 what is it?