perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

Plz help me I’m very confused plz explain I really need help
What are the three characteristics of someone who is mentally and emotionally healthy
Which two organelles contain their own dna
In the U.S., cash takes which two forms? )
PLZ HURRY IT'S URGENT!!!! Which ratio is equivalent to 14/21? A. 2/3 B. 1/7 C. 3/4 D. 2/7
Escoge la mejor traducción para la siguiente oración:I have never talked about that.A. Yo he habido nunca de eso.B. Yo nunca he hablado de eso.C. Yo nunca ha ha
The graph of the function f(x) = (x + 6)(x + 2) is shown. Which statements describe the graph? Check all that apply.
which of the following is a bad way to save on technology while in college?​
(2x-4)/(x^2-4)+(x-3)/(x^2+5x+6) simplify
Factor. 24x³y²-4x²y+84x^4