Seudónimo Seudónimo
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

pls help 60 POINTS ASAP

pls help 60 POINTS ASAP class=

Respuesta :

NinjaOfLegend NinjaOfLegend
  • 02-02-2021

Answer:

4 by 5 inch rectangle

Step-by-step explanation:

Answer Link
5431857
5431857 5431857
  • 15-04-2021

Answer:

4 by 5 inch rectangle

Step-by-step explanation:

Loading . . .

Answer Link

Otras preguntas

Determine the cost per pound to see what the better buy. 3 pounds of turkey for $10.50 over to 1/2 pound for $6.25
Question 21 Please help me
Violence & Dissociative Identity Disorder/ other mental illnesses - any link, or just stigma?
During active transport, what is required to move material across the cell membrane?
The ___ receptor is upregulated when you chronically use, then withdraw, from alcohol.
______ are individuals and groups that have an invested interest in how an ethical issue is resolved. Multiple choice question.
What is the final cost for an item that cost $30 and has a tax rate of 7%? *
y= -2/3x + 3 in standard form help :)
A figure skater begins spinning counterclockwise at an angular speed of 3.2 π rad/s. During a 4.5 s interval, she slowly pulls her arms inward and finally spins
*PLEASE HELP* * IF YOU DONT KNOW, DONT ANSWER* *IRRELEVANT ANSWERS WILL REPORTED * a bricklayer is building a garden retaining wall. 5 hours into the second da