Prettygurlswag0912 Prettygurlswag0912
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

Helpppppppppp plzzzzzz

Helpppppppppp plzzzzzz class=

Respuesta :

Itsfendi18
Itsfendi18 Itsfendi18
  • 04-02-2021

Answer:

A

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

divide 18 cups if flour into two groups so the ratio is 4 to 5
Tina bought some nail polish and lip gloss at the store. The nail polish cost $4.50 per bottle and lipgloss cost $7 per tube. Tina bought 9 items and spent $50.
What is the solution of 6x2/3=24
how do you convert 1.66 into a fraction
the difference between the square roots of a number is 30. What is the number?
what is 24 tens equal to
round to the nearest hundredth. 84.562
what is the best estimate for the product of 289 and 7
To replace a number with another number that tells how many or joe much
To replace a number with another number that tells how many or joe much