xxxninjalegndxxx
xxxninjalegndxxx xxxninjalegndxxx
  • 01-09-2021
  • Mathematics
contestada

HELP MEE !!!!!!!!!!!!!!​

HELP MEE class=

Respuesta :

natashaaustin912
natashaaustin912 natashaaustin912
  • 01-09-2021

Answer:

I got you

Step-by-step explanation:

your answers are

2. 5/14

3. 5/9

4. I can't see it so I'm going with 8/15

brainliest pls (>m<)

Answer Link

Otras preguntas

Percentages: Common Egg: 27.5% Common Egg: 27.5% Unique Egg: 17.5% Rare Egg: 7.5% Epic Egg: 15% Epic Egg: 4.0% Legendary Egg: 1% Legendary Egg: 0.0001% How many
PLEASE HELP ME WITH THESE TWO
Divide the polynomial. (y /\3 - 4y /\ 2 + 7y - 6) (y - 2)
Why was sewing the American flag a covert operation?
the cost of skating and ice skating ring is $11.00 for an adult and $6.50 for child under the age of 12. which equation can be used to find y, the total cost in
Mo’s Farm stand sold a total of 165 pounds of apples and peaches. She sold apples for 1.75 per pound and peaches for 2.50 per pound. If she makes $337.50 how ma
Create a table of x- and y-values for the equation y/4 = 3/4 x+2. Use x-values of -2, 0, and 2.
Write the equation of the line that passes through (-3,-4) and (2,5) in general form.
is (6,7) a solution to the inequality 15x+11y>12
Anyone explain on what to do?Sabah has $450 to pay for college textbooks. She expects to pay about $75 per book. Her friend told her that 4 of them can be check