finleyg13
finleyg13 finleyg13
  • 04-04-2022
  • Mathematics
contestada

Josiaanswer this is it josia the question

Josiaanswer this is it josia the question class=

Respuesta :

josiah1099
josiah1099 josiah1099
  • 04-04-2022

Answer:

6? i am soooo confused

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What kinds of activities made up the early economies of the North American colonies?
Which measurement is not equal to 3 m 30 dm or 300 cm or 3000 mm or 3000 cm
Is 26 a perfect square?
which is an example of a physical change* metal rusting*silver tarnishing* water boiling* paper burning
Air Mass is a large body of air that has the same ____________ and ___________ throughout.
Decrease £120 by 45%
Tickets to a play cost $5 for adults and $2 for children. If 1,750 tickets were sold for a total of $7,100, how many children’s tickets were sold? Can someone e
State whether the following is an example of inductive reasoning or deductive reasoning You have a summer job as a mechanic’s helper. The mechanic asks you loos
7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
Can someone help me please!!!!!1.Grace and Allie are going to meet at the fountain near their houses.They both leave their houses at the same time. Allie passes