Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 17+ )
Otras preguntas
Ho does differentiation change an embryo as it develops
you are facing east. you turn left, then left again, then about face, then right. which direction are you finally facing?
what is a vortex? need some help
what are the effects of boiling sulfuric acid?
What is an object with a very high resistance classified as?
what is the comparative and superlative of many, lazy, smooth, and rough
what is the definition of sin
what are the 2 types of behavioral responses??
What Is a Seismometer?
when did grass evolve?