reneeeee2795 reneeeee2795
  • 03-11-2017
  • Mathematics
contestada

Taylor and Jesse are buying a magazine for $3.75 and a snack for $2.49. What is the total cost of the two items?

Respuesta :

Moonwalker7 Moonwalker7
  • 03-11-2017
3.75+2.49= $6.24

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

What ultimately contributed to the weakening of the Persian Empire?
Which of these groups was most likely to oppose the colonists independence from Britain
last night Eli read 1\4 of his book before he fell asleep. how much of the book does he have left to read?​
Which tool might be used to limit imports from Cuba but maintain exports to Cuba? a. embargo b. NAFTA c. sanctions d. restricted trade routes
whats the Quotient and remainder of 371 divided by 8
should america have a smaller and less interventionist foreign policy​
What are effectiveness and ineffectiveness of road user??
Please answer this correctly
when a force causes an object to move, what happens?
can anyone help me with this