413413 413413
  • 02-02-2018
  • Mathematics
contestada

You buy 75 candy bars at a cost of $0.49 each. What is the total cost of 75 candy bars?

Respuesta :

mrbutternubs136
mrbutternubs136 mrbutternubs136
  • 02-02-2018
The answer is 36.75 dollars
Answer Link
mook121 mook121
  • 02-02-2018
I think the answer is 36.75
Answer Link

Otras preguntas

How many years ago was Jesus born?
Who was Joseph Joffre? How did he respond to the Germans’ attempt to seize Paris?
What are the solutions of 15 ≤ 5 – 2(4m + 7)
What is 80/10 simplifyed
Someone please help me, what is 13x + 5 - 8x - 3?
what is an discriminant ​
4 quarts of organic grapes cost $20 what is the cost per quart
What is 2.286 Rounded to the nearest hundredth
QUICKLY!! 10 POINTS! BRAINLIEST FOR WHOEVER GETS IT RIGHT! What should be included in a story summary? all the characters' words a comment about the author how
Jude is in charge of the advertising program for the boston red sox baseball team during their spring training in fort myers floida. he has defined the advertis