SunflowerFields
SunflowerFields SunflowerFields
  • 03-04-2018
  • Mathematics
contestada

If the markup us 80% and the selling price is $122.40, what is the cost to store?

Respuesta :

hiwhyface45
hiwhyface45 hiwhyface45
  • 04-04-2018
you can do it this think and if you can't I will help you
Answer Link

Otras preguntas

The expression 4x gives the perimeter of a square with a side length of x units. What is the perimeter of a square with a side length of 5/7?​
What goes in the blank boxes
If f(x) = 4 – x2 and g(x) = 6x, which expression is equivalent to (g - f)(3)?
how the lack of characteristics of a good leader can affect an organization?​
As we become more senior and lead larger teams, the focus of leader development becomes more about what action?
Please help! This is the third time I asked Find k, the constant of proportionality, for the data in this table. Then write an equation for the relationship. Th
There are four major categories with examples that provide a useful way for examining logistics and supply chain performance: They are time, ______, cost, and s
One number is 4 more than another. The sum of the number is 20.
Difference between Flora and Fauna.
13 gallons of gas cost $24.31 what is the cost per gallon